Pompy SL-VI 4 100 barów 30 KM, 50 KM i 100 KM
  • Sprawdzona technologia cięcia strumieniem wody

  • Konfigurowalna konstrukcja – od podstawowych zastosowań do modeli pracujących z pełnym obciążeniem

  • Uniwersalny sterownik PLC – Globalna sieć pomocy technicznej

  • Korekta współczynnika mocy

Nowe pompy do cięcia strumieniem wody KMT serii SL-VI

Ponad 40 lat temu KMT wprowadziła technologię cięcia strumieniem wody przy użyciu dysz tnących oraz pompę STREAMLINE® SL-I, która umożliwiała cięcie z maksymalnym ciśnieniem 55 000 PSI/3 800 barów.

Zapotrzebowanie na cięcie strumieniem wody rosło. Dlatego KMT wprowadziła zaawansowane precyzyjne dysze tnące i pompy serii STREAMLINE® SL-II, które rozwinęły się do serii STREAMLINE® SL-V.

KMT Waterjet Systems z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie produkcji i wprowadzenie do sprzedaży nowych pomp KMT serii STREAMLINE® SL-VI. Pierwsze modele z serii STREAMLINE® SL-VI będą dostępne w konfiguracjach o mocy 30 KM, 50 KM i 100 KM przy ciśnieniu 4 100 barów. Seria SL-VI to pompy do cięcia strumieniem wody o konfigurowalnej konstrukcji. Można je modyfikować pod kątem szczególnych wymagań klienta i dodawać szereg opcji, które spełnią jego wymagania w zakresie cięcia.

Dostępne są modele zarówno klasy podstawowej, jak i przeznaczone do pełnych obciążeń. Te pompy do cięcia strumieniem wody zapewniają najlepszą efektywność i najwyższe zyski.

Więcej informacji i broszura do pobrania