Systemy cięcia strumieniem wody KMT

Cięcie strumieniem wody za pomocą urządzeń KMT – idealny sprzęt do każdego zastosowania

KMT Waterjet Systems oferuje szeroką gamę produktów do cięcia strumieniem wody pod ultrawysokim ciśnieniem. W naszej ofercie można znaleźć sprawdzone konstrukcje pomp, spełniające zróżnicowane wymagania – od okazjonalnego cięcia po pracę wielozmianową, a także wysokiej jakości głowice tnące oraz inne elementy wysokociśnieniowe, takie jak materiały instalacyjne i systemy zasilania urządzeń do cięcia abrazyjnego. Ta rozbudowana oferta produktowa umożliwia ekonomiczne cięcie wodą, w każdym zakresie ciśnień, z wykorzystaniem sprawdzonej technologii pochodzącej od lidera rynku, z czterdziestoletnim doświadczeniem.


Urządzenia z serii PRO do cięcia strumieniem wody pod ciśnieniem 6200 barów

 

Pompy i głowice wysokociśnieniowe z serii PRO gwarantują najwyższe parametry, wydajność i efektywność technologii cięcia strumieniem wody.

 

 


Cięcie strumieniem wody pod ciśnieniem 4100 barów

 

Pompy wysokociśnieniowe z serii STREAMLINE SL-V Plus to wszechstronne i wytrzymałe urządzenia, przystosowane do pracy wielozmianowej. W połączeniu z odpowiednimi głowicami tnącymi KMT dla ciśnienia 4100 barów tworzą sprawdzony i niezawodny system do cięcia strumieniem wody.


Cięcie strumieniem wody pod ciśnieniem 3 800 barów

 

KMT oferuje różne pompy wysokociśnieniowe do mniej wymagających zastosowań. Te urządzenia dostarczają podstawowych rozwiązań technicznych w rozsądnej cenie dla wszystkich zainteresowanych okazjonalnym wykorzystywaniem ekonomicznego cięcia strumieniem wody.

 


Systemy dostarczania ścierniwa

 

Wykorzystując komponenty systemu dostarczania ścierniwa KMT, można kontrolować cały przepływ ścierniwa dostarczanego do maszyny do cięcia wodno-ściernego, od filtrowania ścierniwa po monitorowanie procesu cięcia w celu uzyskania jak najlepszych wyników.

 


Akcesoria wysokociśnieniowe

Akcesoria wysokociśnieniowe KMT znakomicie uzupełniają działanie pomp wysokociśnieniowych KMT. W celu optymalizacji okresu użytkowania i ułatwienia konserwacji naszych pomp do cięcia strumieniem wody opracowaliśmy różne akcesoria, od oprogramowania do zdalnego sterowania po układy zasilania wodą tnącą.


Materiał do instalacji wysokiego ciśnienia

 

Firma KMT Waterjet dysponuje niezawodnymi materiałami instalacyjnymi do efektywnego budowania wysokociśnieniowych systemów rurowych do cięcia strumieniem wody. Nasz asortyment jest dostosowany do ciśnienia znamionowego 6900 barów i pokrywa tym samym wszystkie zakresy zastosowania w technice cięcia strumieniem wodnym.


Oryginalne części zamienne KMT

Oryginalne części zamienne KMT Waterjet Systems spełniają najwyższe wymagania jakościowe i są przeznaczone do szybkiej i łatwej wymiany. Zawsze spełniają odpowiednie normy i ograniczają ryzyko przedłużającej się przerwy w produkcji spowodowanej przez niedopasowane lub wadliwe części zamienne.

Za pomocą internetowego katalogu części zamiennych PARTSLINE Anywhere klienci KMT mogą w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie znaleźć oryginalne części zamienne, których potrzebują. Nasz dział obsługi klienta gwarantuje bezproblemowe przetwarzanie zamówień.